Wellness penzion Medličky

Image

Přijeďte si odpočinout, zasportovat, pobavit se a zrelaxovat v klidném Wellness penzionu Medličky u Batelova na Vysočině. Cena pobytu zahrnuje neomezený vstup do wellness každý den v době od 10:00 do 20:00. Samozřejmostí je internetové připojení v celém areálu, parkování a úschova kol zdarma.

Moderně zařízení Wellness penzion Medličky se nachází v krásné přírodě Vysočiny poblíž historických měst Třešť a Telč, nedaleko od Pelhřimova a Jihlavy. Další tipy na výlety: Dačice, Jindřichův Hradec, Třebíč atd.

Termín

Kurz

28. 7. - 3. 8. 2024 neděle - sobota

angličtina pro dospělé a školní děti


V každém turnusu souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT-13842/2021-4-445. Bližší informace o všech kurzech pro učitele najdete zde.

Program kurzu:

Každý kurz zahrnuje celkem 40 vyučovacích hodin (34 hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší a 6 hodin společných doplňkových programů). Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a po výuce mohou rodiny trávit volný čas společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Další kontakt se studovaným jazykem umožňují doplňkové odpolední a večerní programy (konverzační hry, výlety, táborák). Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte další doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

Poloha a okolí:

Moderně zařízení Wellness penzion Medličky se nachází v krásné přírodě Vysočiny poblíž historických měst Třešť a Telč, nedaleko od Pelhřimova a Jihlavy. Další tipy na výlety: Dačice, Jindřichův Hradec, Třebíč atd.

Ubytování a vybavení hotelu:

Vybavení pokojů: Penzion disponuje celkem 18 pokoji a apartmány a celkovou ubytovací kapacitou 49 lůžek (10 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje a 5 čtyřlůžkových apartmánů). Všechny pokoje jsou vybaveny vkusným moderním nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením. Apartmány mají navíc obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Sportovní a relaxační vybavení penzionu:

  • Wellness centrum zahrnuje vnitřní bazén vířivku, finskou saunu, bio saunu a místnost pro masáže.

  • V penzionu nejdete také malou tělocvičnu pro individuální nebo společné cvičení do 10 osob, v salonku si můžete zahrát kulečník a šipky.

  • Venku můžete využít multifunkční hřiště (vhodné pro tenis, badminton, malý fotbal, nohejbal, volejbal a další sporty) a dětské hřiště s trampolínou nebo inline okruh (délka 275 metrů). V areálu penzionu se nachází rozsáhlá travnatá plocha určená pro venkovní cvičení.

  • Wellness penzion Medličky je svou polohou výhodným strategickým bodem pro letní dovolenou s koupáním v přírodních koupalištích. V blízkosti se nachází několik vodních ploch, které ani za dlouhodobých vysokých teplot nemají sníženou kvalitu vody a není zde riziko zamoření sinicemi. Blízká koupaliště: Malý pařezitý rybník, Velký pařezitý rybník, Lom v Horní Cerekvi, Lom v Řídelově, Lom v Čenkově. Nově je takémožné ke koupání využít rybník, který patří k penzionu.

  • V penzionu si pro své výlety můžete zapůjčit elektrokola a elektrokoloběžky.

Stravování:

Penzion má vlastní stylovou restauraci, snídaně se podávají bufetovou formou, oběd formou dvouchodového menu s výběrem ze dvou hlavních jídel, večeře formou tříchodového menu s výběrem ze dvou hlavních jídel.

Doprava na místo:

Mapu okolí hotelu s příjezdovými cestami a GPS souřadnicemi naleznete na stránkách hotelu zde: https://www.penzion-medlicky.cz/kontakty/

K penzionu vedou celkem dvě příjezdové cesty: směr od Batelova nebo Nové Vsi - doporučujeme (směr od Švábova - horší cesta).

Parkování u hotelu zdarma.

Adresa hotelu:

Webové stránky penzionu: https://www.penzion-medlicky.cz/

Poštovní adresa: Wellness penzion Medličky, Švábov 18, 588 51 Švábov

Telefon: recepce +420 733 181 404 (8:00-20:00 hod)

 

Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt):

Jednotná cena za ubytování bez ohledu na typ a velikost pokoje.

Popis služby

Pouze ubytování

Kurz + ubytování

Dospělý - ubytování + plná penze

10500

18490

Dospělý - ubytování + polopenze

9600

17590

Dítě 3-12 let - ubytování + plná penze

6540

14530

Dítě 3-12 let - ubytování + polopenze

5640

13630

Příplatek za samostatné ubytování (1 osoba na 2lůžkovém pokoji)

3600

3600

Jazykový kurz (34 lekcí á 45 minut + doplňkové programy) - cena bez ubytování a stravy

7990


Cena ubytování zahrnuje neomezený vstup do wellness centra po celou dobu pobytu v době 10:00-20:00, wi-fi přístup k internetu v celém areálu penzionu, parkování a úschovu jízdních kol.


Všechny uvedené ceny jsou konečné (vč. DPH nebo poskytnuté od neplátce DPH).

 

Platební a stornovací podmínky naleznete ZDE.

Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte ZDE.

Další informace:

1. angličtina pro dospělé a školní děti: Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť, minimální věk školních dětí je 8 let. Přestože pracovníci vedení jazykové školy jsou na kurzu po celou dobu jeho konání osobně přítomni, v době mimo výuku není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 14 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby. Studenti starší 14 let jsou obvykle zařazováni do stejných výukových skupin jako dospělí.

2. první den kurzu (Medličky - neděle!): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 14:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (18:00). Zahájení kurzu (uvítání účastníků a rozřazovací test) probíhá od 18:45 do 19:45. Na zahájení kurzu si, prosím, přineste psací potřeby a poznámkový blok.

3. poslední den kurzu (Medličky - sobota!): Stravování končí obědem v den odjezdu. Poslední den kurzu se koná pouze dopolední výuka a účastníci tak mohou odjíždět z pobytového místa bezprostředně po obědě.

 

 

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Neváhejte, vyberte si kurz a objednejte se právě teď