Jazyková dovolená v ČR

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete si odpočinout, poznat nové přátele a zároveň osvěžit a výrazně prohloubit své znalosti angličtiny, němčiny nebo španělštiny? Chcete komunikovat beze strachu, že uděláte chybu? Chcete být chvíli sami, nebo naopak vzít s sebou celou rodinu? Vaše děti v cizím jazyce ve škole "plavou"? Vyberte si z nabídky specialisty na pobytové kurzy v České republice - jazykové školy EASY ENGLISH®. Letní pobytové kurzy pořádáme již od roku 1990!

Kongres hotel Jezerka**** – Seč

Image

Špičkově vybavený hotel pro nejrůznější sportovní a relaxační aktivity, pro všechny věkové kategorie a oblasti zájmů. Hotel má bezkonkurenční nabídku sportovišť a vlastní animační programy. V ceně je zahrnut vstup do AKVA centra a do venkovního bazénu po celý den, fitness, dětský koutek, dětské hřiště, parkování, každodenní sportovní program pořádaný hotelem a jeden vstup do wellness centra na 90 minut.

Wellness penzion Medličky

Image

Přijeďte si odpočinout, zasportovat, pobavit se a zrelaxovat v klidném Wellness penzionu Medličky u Batelova na Vysočině. Cena pobytu zahrnuje neomezený vstup do wellness každý den v době od 10:00 do 20:00. Samozřejmostí je internetové připojení v celém areálu, parkování a úschova kol zdarma. Moderně zařízení Wellness penzion Medličky se nachází v krásné přírodě Vysočiny poblíž historických měst Třešť a Telč, nedaleko od Pelhřimova a Jihlavy.

Neváhejte, vyberte si kurz a objednejte se právě teď