Kvalitní nahrávky známých i méně známých písní

Učení jde opravdu samo

Připravili jsme pro Vás čtyřdílný program určený všem, kteří se učí angličtinu na základních, středních, vysokých a jazykových školách, či jako samoukové. Věk a pokročilost studentů nehraje roli – každý díl obsahuje písňové texty velmi snadné (pro začátečníky), středně náročné i velmi obtížné (pro pokročilé a pro samostudium učitelů). Každý díl této řady představuje komplet kniha + CD. Knihu si můžete objednat buď v klasické tištěné podobě, nebo v elektronickém formátu (pdf) pro snadný opakovaný tisk pro vaše studenty bez nutnosti kopírování. CD obsahuje kvalitní cover-nahrávky dvanácti až šestnácti písní známých zpěváků, zpěvaček a skupin (REM, Queen, Pink Floyd, Beatles, ABBA, Roxette, Soul Asylum, Fool´s Garden, Elvis Presley, Roy Orbison, Shania Twain, Simon a Garfunkel, Bruce Springsteen) v provedení Jamese Branama a dalších interpretů.

Učebnice (formát A4, 100 stran) zahrnuje všechny texty v angličtině a v češtině, výklad mluvnice a obtížnějších částí textů, poslechová, mluvnická a konverzační cvičení s klíčem, rejstřík gramatických jevů. Učebnice vydává jazyková škola EASY ENGLISH®, autory jsou James Branam a Pavel Rynt za přispění řady spolupracovníků. Náš program používá již mnoho učitelů na všech stupních škol nejen jako zábavné zpestření hodiny – písně lze totiž zařazovat do výuky pravidelně přesně podle probírané látky. Slovní zásoba i gramatika se ve spojení s hudbou zapamatují v podstatě automaticky.

Poslechněte si ukázky nahrávek několika písní:

Prohlédněte si ukázky z učebnice (2 kompletně zpracované písně) zde.

Ceník:

varianta a) platí pro 1., 2. a 4. díl   tištěná kniha (hřebenová vazba pro snadnější kopírování) + CD - obojí zasíláme poštou  245 Kč
varianta b) platí pro 1., 2. a 4. díl  kniha ve formátu pdf (zasíláme emailem) + CD (zasíláme poštou)  195 Kč
varianta c) platí jen pro 3. díl  tištěná kniha (vazba V1, zasíláme poštou) + nahrávky zdarma ke stažení  195 Kč
poštovné - viz níže  zvolenou variantu knihy a způsob platby uveďte, prosím, v objednávce níže  

Expediční náklady (balné a poštovné): 150 Kč, při objednávce v hodnotě nad 1500 Kč dodání zdarma. Osobní odběr je možný po dohodě.
Způsob platby: Platba předem bankovním převodem.

Při odběru většího množství a pro obchodníky - výrazné slevy.

Objednávka studijních materialů
Easy English With Beautiful Music
Kontaktní údaje
Způsob platby

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM