E-Kurz

aplikace pro samostudium angličtiny

On-line výuka vlastním tempem v pohodlí domova s podporou lektora.

Součástí každé lekce je i program pro učení a zkoušení slovíček, který Vám pomůže rychleji si zapamatovat slovní zásobu a otestovat si její znalost.

Nepotřebujete žádný sešit, ani učebnici, s lektorem můžete komunikovat, jen pokud chcete, nemusíte se bát dělat chyby, nemusíte se stydět před spolužáky.

Osnova kurzu Vás provede veškerou potřebnou anglickou mluvnicí a rozsáhlou slovní zásobou v dokonalém systému návaznosti a s nutnou zpětnou kontrolou.

Toto účinné uspořádání učiva, které se v mnoha bodech liší od "tradičních" učebnic, je výsledkem dlouholetých zkušeností týmu autorů vedeného Pavlem Ryntem.

Některé jazykové jevy jsou v kurzu vykládány a procvičovány zcela nově a původně - přímo "na míru" českým studentům angličtiny.

Image

Učení není vázáno jen na počítač a internetové připojení. V ceně kurzu jsou zahrnuty nahrávky slovní zásoby a důležitých frází ze všech rozhovorů i doplňkové slovní zásoby ve formátu MP3 ke stažení do počítače, přehrávače nebo telefonu. Anglická slovní zásoba a věty (v podání rodilého mluvčího) se střídá s českým překladem, což studentovi umožní učit se snadno a kdekoli pouhým poslechem nahrávky - např. při řízení auta, v době čekání či odpočinku, při některých sportech nebo při práci atp.

Průměrný čas potřebný pro absolvování jedné úrovně je deset měsíců, tzn. přibližně 1 lekce měsíčně. Protože je však tempo výuky individuální, může si účastník kurzu zvolit základní variantu přístupu na dobu 12 měsíců, nebo zkrácenou variantu přístupu na 6 měsíců (varianta vhodná pro rychlé zopakování a rozšíření znalostí dané úrovně). Cena kurzu v základní variantě s přístupem na 12 měsíců činí 1590 Kč, cena kurzu ve zkrácené variantě s přístupem na 6 měsíců činí 990 Kč.

Neváhejte, vyberte si kurz a objednejte se právě teď