OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Překlady a tlumočení

Akce - překlady resumé (abstrakt) diplomových, absolventských a bakalářských prací za 150-300 Kč dle rozsahu a odbornosti.


Zajistíme Vám překlady z/do světových i menšinových jazyků a korektury již přeložených textů rodilými mluvčími. Spolupracujeme se zkušenými překladateli, někteří z nich jsou zároveň odborníky v dalších oborech (medicína, právo, přírodní vědy, technika, umění atd.), proto nabízíme i překlady odborných textů. Nezajišťujeme soudně ověřené překlady úředních dokumentů.

V našem ceníku naleznete ceny za normostranu (1800 znaků včetně mezer mezi slovy) i ceny za slovo zdrojového textu. Cena za slovo umožňuje přesnou kalkulaci konečné ceny překladu dle zdrojového (výchozího) textu - bez zaokrouhlování počtu normostran. Navíc je zjištění celkového počtu slov v dokumentu snazší než přepočítávání na normostrany - některé počítačové programy umožňují zobrazit počet slov v dokumentu na jedno či dvě kliknutí (např. program Word v nabídce Nástroje). Pokud si klient výslovně nepřeje cenovou kalkulaci na počet normostran, standardně účtujeme cenu překladu podle celkového počtu slov výchozího textu.

Ceník překladů

 

Zdrojový jazyk: angličtina, němčina, francouzština, španělština,
italština, ruština, srbština, chorvatština

>>> Cílový jazyk: čeština

Zdrojový jazyk: čeština

>>> Cílový jazyk: angličtina, němčina, francouzština, španělština,
italština, ruština

Cena v Kč za normostranu 290,- 350,-
Cena v Kč za slovo 1,- 1,45

Poznámky k ceníku:

  1. Kalkulaci ceny za překlady z/do jiných jazyků než výše uvedených Vám rádi zpracujeme na základě popisu zaměření a rozsahu (případně ukázky) výchozího textu.
  2. Příplatky za odbornost textu se účtují jen u úzce specializovaných textů (technické, právní, smluvní apod.) dle frekvence a obtížnosti odborných výrazů. Podobně je možné účtovat příplatek za speciální grafickou úpravu překladu. Celková výše příplatku se pohybuje od 10% do maximálně 100% ceníkové ceny.
  3. Expresní příplatky neúčtujeme - přijímáme jen takové zakázky, které odpovědně stihneme v daném termínu.
  4. Kalkulaci ceny za korektury přeloženého textu rodilým mluvčím Vám rádi zpracujeme na základě ukázky daného textu.
  5. Poskytujeme množstevní slevy při větším rozsahu zakázky a slevy za opakování částí textu.
  6. U výchozího textu, kde není možné spočítat rozsah překladu (jen tištěný text nebo datové formáty neposkytující údaj o počtu slov) se cena kalkuluje na počet slov cílového (přeloženého) textu.

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH