OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Online individuální výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a dalších jazyků

  • Korona nás naučila...
  • Naučte se cizí jazyk v bačkorách – nikam nemusíte, ale Váš lektor se Vám osobně věnuje, aniž by překročil Váš práh!online výuka angličtiny
  • Vaše bydliště nerozhoduje – nejlepší lektoři jazykové školy EASY ENGLISH jsou tu pro Vás v čase, který si sami zvolíte.

Není online výuka horší než klasická docházková v učebně?
Podle našich zkušeností horší není, nejspíš je to právě naopak. Sice se s lektorem nesetkáváte osobně, ale vidíte a slyšíte se, komunikujete v reálném čase, nic vás nerozptyluje. Výuka je soustředěnější, intenzivnější a efektivnější. Můžete používat klasickou učebnici, nebo Vám lektor předem zašle potřebné materiály, případně s Vámi během lekce sdílí svou obrazovku s dalšími texty, aktivitami nebo videem. Také poslechové nahrávky se přehrávají obdobně jako v učebně, navíc si můžete nastavit hlasitost podle sebe.

Jak a kdy kurz probíhá?
Délka jedné lekce je standardně 60 minut, ale můžete si s jazykovou školou domluvit i jiné trvání lekcí. Nejobvyklejší frekvence výuky je 1x týdně, ale pro začátečníky doporučujeme alespoň 2 lekce týdně. Rychlejšího pokroku dosáhnete nejen vyšším počtem lekcí týdně, ale také samostatnou přípravou (domácí úkoly, čtení, sledování videí apod.). Přestože se kurz jmenuje individuální, lekcí se můžete účastnit i jako dvojice a kurzovné si rozdělit na polovinu.

Co když se mi termín lekce někdy nebude hodit?
Hlavní výhoda individuální výuky spočívá v tom, že lekce se konají jen tehdy, kdy se Vám to hodí. Můžete, ale nemusíte mít s lektorem pevně stanovený den a čas lekce - termíny lekcí můžete domlouvat z týdne na týden. Plánovanou lekci lze bezplatně zrušit ve lhůtě 24 hodin, při ukončení výuky se nevyčerpané kurzovné vrací v plné výši. Během školních prázdnin lekce mohou, ale nemusí pokračovat (záleží na domluvě studenta s lektorem). Protože jde o online výuku, lekci můžete absolvovat odkudkoli i během své dovolené či nemoci.

Jakou mám záruku, že mi bude lektor vyhovovat?
Záruku máte stoprocentní. Pokud Vám lektor nebude vyhovovat, jazyková škola jej na Vaši žádost rychle vymění.

Vidíme se navzájem během lekce?
Online lekce může probíhat na různých technických platformách – Skype, Google Meet, Zoom, WhatsApp a další. Konkrétní aplikaci zvolí lektor po domluvě se studentem tak, aby oběma vyhovovala (v případě potřeby lze aplikaci během kurzu změnit). K výuce potřebujete jen mobilní telefon, nebo počítač (tablet) s audio vstupem (mikrofon) a výstupem (reproduktor), případně sluchátka s mikrofonem. Všechny uvedené aplikace umožňují videohovory; je lepší, když se student s lektorem navzájem vidí, ale můžete se lekce účastnit i bez kamery – například jste-li nemocní, můžete během lekce ležet v posteli a komunikovat pouze přes mikrofon...

Kolik zaplatím?
Cena za jednu 60 minutovou online lekci s českým lektorem činí 480 Kč, se zahraničním lektorem 580 Kč. Cena je stejná i v případě, že se lekcí účastní dva studenti (každý platí polovinu kurzovného). Obvyklý postup při soukromé výuce je, že klient hradí bankovním převodem nejprve 8 lekcí předem (tj. 3840 nebo 4640 Kč), po uskutečnění čtyř lekcí se hradí další 4 lekce (tj. 1920 / 2320 Kč) a tak dále stále stejně - vždy hradíte kurzovné za 4 lekce, když máte ještě další 4 předplacené. Samozřejmě je možné předplatit i vyšší počet lekcí najednou, např. pokud by vám přispíval zaměstnavatel pevně stanovenou částku. Odučené lekce se evidují dle kalendářních měsíců, přehled zašleme na vyžádání kdykoli ke kontrole. Cena je pro neplátce DPH (soukromé osoby, školy apod.) konečná, pro plátce DPH (firmy) jde o cenu bez DPH.

Kde se mohu přihlásit?
Máte-li zájem o výuku angličtiny, použijte následující objednávkový formulář:
http://jazykovekurzy.easyenglish.cz/objednavkovy-formular-kurzu-154

Na následující stránce najdete odkazy na objednávkové formuláře individuální výuky němčiny, španělštiny a francouzštiny:
http://jazykovekurzy.easyenglish.cz/

V případě zájmu o výuku jiného jazyka, nám, prosím, zašlete poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce:
http://www.easyenglish.cz/kontakt.html

 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH