OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Jarní prodloužený víkend s angličtinou a němčinou na Studánce

Hotel Studánka Rychnov nad KněžnouPřijeďte strávit čtyřdenní dovolenou ve stylovém čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu situovaném v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Rozhodnete-li se současně zúčastnit jazykového kurzu, můžete výrazně zlepšit nebo nastartovat  svou angličtinu či němčinu. Výuka je připravena pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory v malých skupinách (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje možnost relaxace v hotelovém "vodním a saunovém světě", využití dalších hotelových sportovně-relaxačních zařízení (bowling, minigolf, vnitřní i venkovní fitness, multifunkční kurt, půjčovna kol a koloběžek) a výletů do okolí (pivní stezka a cyklostezka, hrady, zámky, rozhledny atd.).

POZOR! Kapacita akce je omezená, v případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku co nejdříve (cenu pobytu můžete uhradit až v březnu). Nic neriskujete! V případě neuskutečnění akce (např. pokud by opět došlo ke zhoršení epidemiologické situace), garantujeme vrácení uhrazené částky v plné výši.

 

Termín:

 Kurz (celkem 24 vyučovacích hodin):

6.5. - 9.5. 2021
čtvrtek-neděle

 Angličtina pro dospělé a děti od 10 let / němčina pro dospělé a děti od 12 let

6.5. - 9.5. 2021
čtvrtek-neděle

Základní metodický kurz pro učitele AJ - Aktivity, které fungují (kurz s akreditací MŠMT, splňující tzv. šablony)

 

 

Časový program kurzu:

 

čtvrtek (den příjezdu) 17:30-18:30 18:45-19:00 19:00-20:30 20:45-22:00
  večeře zahájení kurzu  jazyková výuka  konverzační hry, neformální konverzace se zahraničním lektorem 

 

pátek a sobota 7:30-9:30 9:30-11:00 (přestávka) 11:20-12:50 12:50-13:30 13:30-17:30 17:30-18:30 18:30-20:00 20:15-21:45
  snídaně  jazyková výuka  oběd  volno, výlety  večeře jazyková výuka konverzační hry

 

neděle (den odjezdu) 9:30-11:00 (přestávka) 11:20-12:50 12:50-13:30
  jazyková výuka oběd


Jazykový kurz (obecná angličtina / němčina) zahrnuje celkem 24 vyučovacích hodin. Výuka probíhá v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší. Maximální počet studentů v jedné výukové skupině je 10, obvykle ale bývá nižší. Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě online rozřazovacího testu, který vyplní před příjezdem (netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a po výuce mohou rodiny trávit volný čas společně. 

Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Další informace o stylu výuky a používaných učebnicích najdete zde. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

 

Metodický kurz pro učitele AJ - Aktivity, které fungují

Časový program je shodný s jazykovým kurzem pro veřejnost. Anotaci s podrobným popisem metodického kurzu najdete zde.

 

 Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt - 3 noci,
 cena zahrnuje vstup do wellness v čase 9:00-21:00):

Cena kurzu (jazyková výuka - 24 vyučovacích hodin) 3990
Cena ubytování - dospělý (3 noci s polopenzí / plnou penzí)  4490 / 5210
Cena ubytování - dítě do 12 let (3 noci s polopenzí / plnou penzí)  2245 / 2605
Cena celkem (dospělý, ubytování, polopenze / plná penze, kurz)  8480 / 9200
Cena celkem (dítě, ubytování, polopenze / plná penze, kurz)  6235 / 6595
Příplatek za jednolůžkový pokoj (3 noci) 1800

 

    

Pobytové místo:

Hotelový komplex se nachází na místě tradičních lázní uprostřed přírody nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou pod Orlickými horami. Tichá a zdravá krajina Orlických hor láká k procházkám a vyjížďkám do okolí. Tipy na výlety: První podorlická pivní stezka (procházka naučnou stezkou do rychnovského pivovaru), pivní cyklostezka (zahrnuje další pivovary - Dobruška, Potštejn), rozhledna Vrbice, zámky Rychnov nad Kněžnou, Častolovice, Opočno, Potštejn, Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, zámek Letohrad s muzeem Járy Cimrmana, hrad Litice nad Orlicí, pevnost Hanička, Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou, muzeum hraček tamtéž a mnoho dalšího...

 

Ubytování a vybavení hotelu:

Hotel, který byl velmi pěkně zrekonstruován v roce 2008, nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (samostatné ubytování za příplatek) a dvouložnicových apartmánech s vlastním příslušenstvím (WC, sprcha), LCD televizí, minibarem, trezorem a wi-fi připojením k internetu. Část pokojů se nachází v samostatně stojícím nově zrekonstruovaném objektu krásné historické vily v těsném sousedství hlavní hotelové budovy. Další vybavení hotelu: kongresový sál, salonky, učebny, restaurace, vinárna, kavárna s letní terasou, kulečník, bowling se dvěma drahami, vodní svět (bazén, vířivka, Kneippův chodník), saunový svět (finská sauna, bylinková parní sauna, solná komora, solární louka), hydromasážní vana, masáže a kosmetika, půjčovna horských kol a koloběžek, venkovní fitness hřiště pro všechny generace, nové víceúčelové sportovní hřiště (tenis, badminton, volejbal, nohejbal, malá kopaná), minigolf. Bezdrátové připojení WiFi v celém hotelu zdarma.

 

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci, snídaně a večeře bufetovou formou (teplá a studená kuchyně, saláty, dezerty), oběd (polévka a hlavní jídlo) – výběr předem ze 3 jídel.

 

Kontakty hotelu:

Webové stránky hotelu:
https://www.hotelstudanka.cz/

Poštovní adresa:
Hotel STUDÁNKA, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: recepce 494 389 200

Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole, ne hotelu!!

 

Doprava na místo:

Parkování u hotelu zdarma pod dohledem kamer.

 

Další informace:

1. první den kurzu (čtvrtek): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 15:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (od 17:30). Výuka začíná v 19:00.
2. poslední den kurzu (neděle): Stravování končí obědem v den odjezdu.
3. Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť, minimální věk dětí v kurzu angličtiny je 10 let, v kurzu němčiny 12 let. V době mimo výuku a společný sportovní program není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 15 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby.

hotelstudanka-rychnov-kn

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM