OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Jazykové kurzy v zahraničí - individuálně

  • Chcete se plně ponořit do cizího jazyka bez možnosti používat mateřštinu?
  • Chcete strávit báječnou dovolenou či prázdniny se svými vrstevníky z celého světa?
  • Chcete se učit jazyk v zemi, kde jím budete mluvit neustále ?
  • Chcete poznat i běžný život v dané zemi jako vzácný host rodiny ?

Zahraniční kurzy pro jednotlivce i skupiny kdykoli a kdekoli zprostředkujeme zcela zdarma. Vyřídíme za Vás vše od A do Z včetně úhrady kurzovného do zahraničí. Škola Vám na požádání zajistí dopravu z letiště až na místo ubytování (hostitelská rodina nebo hotel) a zpět při odjezdu. Pokud si přesto netroufáte cestovat sami a nemáte na kurz společníka, najdeme Vám vhodné spolucestující. Jste-li naopak skupina zájemců, zorganizujeme pro Vás cenově výhodnější skupinový kurz.  

 scotland 540119 640 st ives 1506533 640

Doporučujeme:

Na základě dlohodobě osvědčené spolupráce a příznivých ohlasů klientů doporučujeme síť škol St Giles International, která provozuje pobočky ve Velké Británii, USA a Kanadě a která nabízí vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Nabídka této sítě zahrnuje i letní prázdninové kurzy angličtiny pro děti od 8 let a pro mládež do 18 let na různých pobytových místech v Anglii s celodenním programem a dozorem.  Webové stránky St Giles International můžete navštívit ZDE. Všechny aktuální ceníky St Giles International (včetně kurzů pro děti a studenty - Junior Programmes) naleznete ZDE

 

Jak se vyznat v ceníku kurzů pro dospělé a studenty od 16 let?
V ceníku vyhledáte u každé pobočky nejprve cenu kurzu (General English Courses = Kurzy obecné angličtiny – základní typ kurzu). Dále Vás bude pravděpodobně zajímat cena ubytování (Accommodation); nejlevněji vychází ubytování v hostitelské rodině (Homestay Standard), pro dvojice je k dispozici dvoulůžkový pokoj (Twin/Double Room), jednotlivci jsou automaticky ubytování v jednolůžkovém pokoji (Single Room). Dražší alternativou s větší mírou soukromí je ubytování v hotelu nebo penzionu (Guest House). Některé pobočky v letních měsících také nabízejí ubytování na studentské koleji (Student Residence / Residence Halls), termín "Single en suite" znamená jednolůžkový pokoj s příslušenstvím.

Ubytování v hostitelské rodině se nabízí s polopenzí (Halfboard), která o víkendu zahrnuje i obědy, nebo jen se snídaní (Breakfast only). Při ubytování na studentské koleji si studenti většinou stravování zajišťují sami (Self-catering). Na stejné stránce, kde je uvedeno ubytování, naleznete i cenu dopravy z letiště (Airport Transfer), pokud si ji budete přát zajistit od školy (samozřejmě se můžete z letiště nebo nádraží do místa ubytování dopravit i po vlastní ose veřejnou dopravou).  

Spolupracujeme ale s  mnoha dalšími kvalitními školami v Anglii, USA, Kanadě, Irsku a na Maltě, kurzy němčiny v Německu a Rakousku, kurzy italštiny v Itálii atd.

Rádi Vám zašleme informace nebo odkaz na webové stránky našich dalších partnerských škol. Stačí, když nám zadáte zemi (příp. oblast nebo město), kde si přejete studovat, požadovanou intenzitu výuky, délku trvání kurzu, případné odborné zaměření výuky a požadovaný typ ubytování (rodina, ubytovna, hotel). U dětí je třeba upřesnit jejich věk. Pokud si z naší nabídky vyberete, vyřídíme za Vás celý proces přihlášení, rezervace a úhrady do zahraničí. Cena, kterou zaplatíte, je přitom stejná nebo nižší než cena, kterou byste hradili při individuálním přihlášení přímo zahraniční jazykové škole.

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH