OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Hotel Studánka**** – Rychnov nad Kněžnou

Hotel Studánka Rychnov nad KněžnouPřijeďte strávit krásnou letní dovolenou dovolenou ve stylovém čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu situovaném v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Rozhodnete-li se současně zúčastnit jazykového kurzu, můžete výrazně zlepšit nebo nastartovat  svou angličtinu či němčinu. Výuka je připravena pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory v malých skupinách (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje možnost relaxace v hotelovém "vodním a saunovém světě", využití dalších hotelových sportovně-relaxačních zařízení (bowling, minigolf, vnitřní i venkovní fitness, multifunkční kurt, půjčovna kol a koloběžek) a výletů do okolí (pivní stezka a cyklostezka, hrady, zámky, rozhledny atd.). V horkých letních dnech jistě oceníte blízké krásné a rozlehlé přírodní koupaliště, ke kterému z hotelu dorazíte za pár minut na kole či koloběžce, nebo pěšky příjemnou lesní procházkou.

 

 

 Termín:

 Kurz:

 31.7. - 6.8. 2022
 neděle - sobota

 Metodický kurz pro učitele AJ - Aktivizační techniky (lektorka Sylvie Doláková)

(Hodinová dotace 40 vyučovacích hodin, kurz má akreditaci MŠMT a je určen vyučujícím anglického jazyka na všech stupních a typech škol, především je však zaměřen na učitele 1. i 2. stupně ZŠ.)

 6.8. - 12.8. 2022
 sobota - pátek
 Angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / němčina pro dospělé

 

V každém turnusu souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT-13842/2021-4-445. Bližší informace o všech kurzech pro učitele najdete zde.

 

Program kurzu:

 

Každý kurz zahrnuje celkem 40 vyučovacích hodin (34 hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší a 6 hodin společných doplňkových programů).Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a po výuce mohou rodiny trávit volný čas společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Další kontakt se studovaným jazykem umožňují doplňkové odpolední a večerní programy (konverzační hry, výlety, táborák). Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte další doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia. Další informace o stylu výuky a používaných učebnicích najdete zde.

 

 Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt - 6 nocí):

Popis služby: Pouze ubytování  Kurz + ubytování 
Cena ubytování - dospělý (6 nocí s polopenzí / plnou penzí)  8980 / 10720  15670 / 17410
Cena ubytování - dítě do 12 let (6 nocí s polopenzí / plnou penzí)  4490 / 5360 11180 / 12050
Příplatek za jednolůžkový pokoj (6 nocí) 3600  
Sleva za ubytování 3. osoby starší 12 let na přistýlce (6 nocí) -2400  
Jazykový kurz (34 vyučovacích hodin + doplňkové programy)   6690

 Cena ubytování zahrnuje vstup do wellness v čase 9:00-21:00.
 Všechny uvedené ceny jsou konečné (vč. DPH nebo poskytnuté od neplátce DPH).

    

Pobytové místo:

Hotelový komplex se nachází na místě tradičních lázní uprostřed přírody nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou pod Orlickými horami. Tichá a zdravá krajina Orlických hor láká k procházkám a vyjížďkám do okolí. Tipy na výlety: První podorlická pivní stezka (procházka naučnou stezkou do rychnovského pivovaru), pivní cyklostezka (zahrnuje další pivovary - Dobruška, Potštejn), rozhledna Vrbice, zámky Rychnov nad Kněžnou, Častolovice, Opočno, Potštejn, Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, zámek Letohrad s muzeem Járy Cimrmana, hrad Litice nad Orlicí, pevnost Hanička, Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou, muzeum hraček tamtéž, koupaliště v přírodním parku Včelný (1,8 km od hotelu, 1 km od Rychnova) a mnoho dalšího...

 

Ubytování a vybavení hotelu:

Hotel, který byl velmi pěkně zrekonstruován v roce 2008, nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (samostatné ubytování za příplatek) a dvouložnicových apartmánech s vlastním příslušenstvím (WC, sprcha), LCD televizí, minibarem, trezorem a wi-fi připojením k internetu. Část pokojů se nachází v samostatně stojícím nově zrekonstruovaném objektu krásné historické vily v těsném sousedství hlavní hotelové budovy. Další vybavení hotelu: kongresový sál, salonky, učebny, restaurace, vinárna, kavárna s letní terasou, kulečník, bowling se dvěma drahami, vodní svět (bazén, vířivka, Kneippův chodník), saunový svět (finská sauna, bylinková parní sauna, solná komora, solární louka), hydromasážní vana, masáže a kosmetika, půjčovna horských kol a koloběžek, venkovní fitness hřiště pro všechny generace, nové víceúčelové sportovní hřiště (tenis, badminton, volejbal, nohejbal, malá kopaná), minigolf. Bezdrátové připojení WiFi v celém hotelu zdarma.

 

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci, snídaně a večeře bufetovou formou (teplá a studená kuchyně, saláty, dezerty), oběd (polévka a hlavní jídlo) – výběr předem ze 3 jídel.

 

Kontakty hotelu:

Webové stránky hotelu:
https://www.hotelstudanka.cz/

Poštovní adresa:
Hotel STUDÁNKA, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: recepce 494 389 200

Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole, ne hotelu!!

 

Doprava na místo:

Parkování u hotelu zdarma pod dohledem kamer.

 

Další informace:

1. první den kurzu (sobota/neděle): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 15:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (od 17:30). Zahájení kurzu (uvítání účastníků a rozřazovací test) probíhá od 18:45 do 19:45.
2. poslední den kurzu (pátek/sobota): Stravování končí obědem v den odjezdu.
3. Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť. V době mimo výuku a společný sportovní program není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 15 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby.

hotelstudanka-rychnov-kn

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH