OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Kongres hotel Jezerka*** – Seč

letní kurz angličtinyŠpičkově vybavený hotel pro nejrůznější sportovní a relaxační aktivity, pro všechny věkové kategorie a oblasti zájmů. Hotel má bezkonkurenční nabídku sportovišť a vlastní animační programy. V ceně je zahrnut vstup do AKVA centra a do venkovního bazénu po celý den, fitness, dětský koutek, dětské hřiště, parkování, každodenní sportovní program pořádaný hotelem a jeden vstup do wellness centra na 90 minut.

Aktuálně:

Nic neriskujete! V případě neuskutečnění akce z důvodu vládních opatření (pokud by opět došlo ke zhoršení epidemiologické situace), garantujeme vrácení uhrazené částky v plné výši. Také naše stornovací podmínky jsou velmi vstřícné - v případě zrušení účasti z vaší strany umožňujeme převod kreditu do dalších let, tzn. kurz můžete absolvovat v náhradním termínu zcela bez stornopoplatku. Kromě toho poskytujeme trojnásobnou záruku na vyhovující kurz a jeho úspěšné dokončení - více se dočtete zde.

Termín:
Kurz:
 23.-29.7.2022
 sobota-pátek
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / němčina pro dospělé a školní děti / španělština pro dospělé
V každém turnusu souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT-13842/2021-4-445. Bližší informace o všech kurzech pro učitele najdete zde.

 

Program kurzu:

Každý kurz zahrnuje celkem 40 vyučovacích hodin (34 hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší a 6 hodin společných doplňkových programů). Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a po výuce mohou rodiny trávit volný čas společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Další kontakt se studovaným jazykem umožňují doplňkové odpolední a večerní programy (konverzační hry, výlety, táborák). Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte další doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

 

Poloha a okolí:

Nově zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u Sečské přehrady, 100 km od Prahy.  Tipy na výlety:  zámek Žleby (19 km), zámek Slatiňany se stálou expozicí o chovu koní (22 km), zámek Nasavrky se stálou expozicí „Po stopách Keltů" (16 km), skanzen lidové architektury - Veselý kopec (17 km), muzeum a galerie Hlinsko (22 km), peklo Čertovina (24 km), Muzeum loutkářských kultur Chrudim (23 km), hrad Rychmburk (35 km), zámek Nové Hrady (45 km) atd.

Ubytování a vybavení hotelu:

Vybavení pokojů: WC a koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, balkon, pokojový bar, TV, síťové připojení k internetu, WiFi na pokoji i ve společných prostorách hotelu zdarma. Hotel nabízí převážně 2-lůžkové pokoje a omezený počet 4-lůžkových apartmánů. Ve standardních 2-lůžkových pokojích jsou oddělená lůžka a není zde možnost přistýlky, 2-lůžkové pokoje Superior nebo Komfort možnost přistýlky mají, tzn. lze je obsadit třemi osobami. V pokojích Superior a Komfort je možné jednoduchým způsobem vytvořit manželské postele nebo oddělená lůžka. Pokoje Superior jsou navíc vybaveny klimatizací. V depandanci (samostatná budova s restaurací cca 200 m od hotelu) jsou k dispozici standardní 2-lůžkové pokoje a dva pokoje 3-lůžkové.

Sportovní a relaxační vybavení hotelu: vnitřní bazén (12 m) s vířivkou, finskou a parní saunou, venkovní bazén (20 m), dětské brouzdaliště, zbrusu nové wellness & spa v samostatné budově (různé typy saun, solná jeskyně, vnitřní a venkovní vířivky, Kneippův chodník, masáže a mnoho dalšího), 2 bowlingové dráhy, 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice (25 m), laserová střelnice, herna, dětský koutek. Hotel nabízí možnost zapůjčení horských kol, koloběžek, segwayů a loděk.

Každý den dvě hotelové animátorky pořádají různé sportovní soutěže pro děti a dospělé (bowling, střelba ze vzduchovky, lukostřelba, laserová střelnice, lezecká stěna, ping-pong, tenis, squash, badminton atd.) s drobnými cenami pro soutěžící. Účast na animačním programu je pro hotelové hosty zdarma!

 

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci, všechna jídla bufetovou formou (oběd a večeře – bufet s obsluhou + samoobslužný salátový bufet).

 
Adresa hotelu:

Webové stránky hotelu: http://www.hotel-jezerka.cz/
Poštovní adresa: Hotel JEZERKA s.r.o., Seč - Ústupky 278, 538 07
Telefon: recepce +420 469 676 327

Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole – kontakt uveden níže !!

Doprava na místo:

Mapu okolí hotelu s příjezdovými cestami a GPS souřadnicemi naleznete na stránkách hotelu zde:  http://www.hotel-jezerka.cz/kontakty . Parkování u hotelu zdarma. Budete-li cestovat veřejnou dopravou, můžete si s hotelovou recepcí domluvit odvoz do hotelu (hotelové taxi) z autobusové zastávky v Seči a zpět.

 

Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt):

Popis služby: Pouze ubytování Kurz + ubytování
Dospělý ubytování v depandanci cca 200m od hotelu - standardní 2-lůžkový pokoj + polopenze / plná penze 8660 / 10190 15350 / 16880
Dítě 3-12 let ubytování v depandanci cca 200m od hotelu - standardní 2-lůžkový pokoj + polopenze / plná penze  7490 / 8690 14180 / 15380
Dospělý ubytování v hotelu - 2-lůžkový standardní pokoj nebo 4-lůžkové apartmá + polopenze / plná penze 9160 / 10690 15850 / 17380
Dítě 3-12 let ubytování v hotelu - 2-lůžkový standardní pokoj nebo 4-lůžkové apartmá + polopenze / plná penze 7990 / 9190 14680 / 15880
Dospělý ubytování v hotelu - 2-lůžkový pokoj Superior nebo Komfort  + polopenze / plná penze 9760 / 11290 16450 / 17980
Dítě 3-12 let ubytování v hotelu - 2-lůžkový pokoj Superior nebo Komfort  + polopenze / plná penze 8690 / 9890 15380 / 16580
Příplatek za samostatné ubytování (1 osoba na 2-lůžkovém pokoji) - DEPANDANCE 3000  
Příplatek za samostatné ubytování (1 osoba na 2-lůžkovém pokoji) - HOTELOVÝ POKOJ STANDARD 5400  
Příplatek za samostatné ubytování (1 osoba na 2-lůžkovém pokoji nebo 1-lůžkový pokoj) - HOTELOVÝ POKOJ KOMFORT NEBO SUPERIOR 6000  
Sleva za osobu ve 3-lůžkovém pokoji v depandanci (k dispozici jen 1 třílůžkový pokoj pro skupinu nebo rodinu) -500  
Sleva za přistýlku na pokoji Superior nebo Komfort -4000  
Jazykový kurz (34 lekcí á 45 minut + doplňkové programy) - cena bez ubytování a stravy 6690  

Cena ubytování zahrnuje 
1x vstup do wellness centra na 90 minut, po celou dobu pobytu neomezený vstup do AKVA centra a do venkovního bazénu, fitness, dětský koutek, dětské hřiště, parkování, sportovní program pořádaný hotelem, rekreační poplatek.
Všechny uvedené ceny jsou konečné (vč. DPH nebo poskytnuté od neplátce DPH).
 

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde.

 

Další informace:

1. angličtina pro dospělé a školní (předškolní) děti: Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť, minimální věk školních dětí je 8 let, předškolních 4 roky. Přestože pracovníci vedení jazykové školy jsou na kurzu po celou dobu jeho konání osobně přítomni, v době mimo výuku není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 14 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby. Studenti starší 14 let jsou obvykle zařazováni do stejných výukových skupin jako dospělí.
2. první den kurzu (sobota): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 14:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (18:00). Zahájení kurzu (uvítání účastníků a rozřazovací test) probíhá od 18:45 do 19:45.
3. poslední den kurzu (pátek): Stravování končí obědem v den odjezdu. Poslední den kurzu se koná pouze dopolední výuka a účastníci tak mohou odjíždět z pobytového místa bezprostředně po obědě.

 

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH