OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Víkendové celoroční kurzy

 

Víkendové kurzy angličtiny v Kralupech n. Vlt.

každoročně od října do června

 

Jedná se o velmi intenzivní a efektivní typ kurzu, který je obzvlášť vhodný pro zaneprázdněné účastníky, mající více volného času o víkendech než v pracovní dny. V každém kalendářním měsíci se koná jedna lekce v rozsahu 9 vyučovacích hodin. Výuku zajišťují čeští i zahraniční lektoři. Na období mezi jednotlivými lekcemi kurzu je účastníkům zadávána domácí příprava tak, aby se maximálně usnadnilo zapamatování učiva a aby se samotná výuka mohla zaměřit na komunikační dovednosti - mluvení a porozumění. Velmi vhodné je také kombinovat účast ve víkendovém kurzu s naším internetovým kurzem. V kurzu se dbá na vyvážený poměr mluvnice, slovní zásoby, konverzace, poslechu, čtení, psaní atd. Maximální počet účastníků v jedné výukové skupině je 10, obvykle bývá 4-6. Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde

 

Časový rozvrh

People studying imagio12530379


Časový rozvrh kurzu (sobota nebo neděle):
9:00-13:00 (dopolední výuka)
přestávka na oběd
14:30-17:45 (odpolední výuka)

Každý výukový blok (dopolední i odpolední) zahrnuje jednu patnáctiminutovou přestávku.  Celkový rozsah kurzu
je 81 vyučovacích hodin (měsíčně 9 vyučovacích hodin během jedné víkendové lekce).

 

 


Záruka

Na všechny celoroční docházkové kurzy poskytujeme 3 ZÁRUKY VYHOVUJÍCÍHO KURZU A JEHO ÚSPĚŠNÉHO DOKONČENÍ!!!

 

Termíny a místo konání

Úvodní setkání účastníků víkendových kurzů a první lekce ve školním roce 2022-2023: sobota 22.10.2022 od 9:00. Při prvním setkání jsou po vzájemné dohodě potvrzeny další termíny kurzu (změna plánovaných termínů je možná v případě dohody všech účastníků dané skupiny).

Termíny víkendových kurzů

Kurz se koná v učebnách jazykové školy EASY ENGLISH (Nerudova ulice 801, bývalá telekomunikační budova vedle kralupské pošty). Učebny se nacházejí v 5. podlaží, vlevo od vstupních dveří do budovy je k dispozici domovní telefon.

 

Ubytování a doprava do Kralup

V případě potřeby Vám jazyková škola zajistí ubytování v některém z místních hotelů. Kralupy nabízejí pestré možnosti trávení volného času (kino, plavecký bazén, sauna, fitcentra, squash, restaurace atd.) Upozorňujeme na velmi dobré dopravní spojení Praha - Kralupy: autem 20-30 min. z centra (teplická dálnice), vlakem z Masarykova nádraží 25 - 42 min. V těsné blízkosti učeben je možnost bezplatného parkování (parkoviště vlevo od pošty).

Nejblíže k učebnám je hotel Sport (cca 500m); adresa U cukrovaru 1086, telefon recepce blok A 315 726 043, blok B 315 727 054, http://www.hotel-sport.cz/ 

 

Cena kurzu

Cena kurzu za celý školní rok:  9900 Kč (122 Kč za 1 vyučovací hodinu).

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Svou aktuální pokročilost, kterou uvedete ve své přihlášce, zjistíte po vyplnění on-line rozřazovacího testu zde.

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH