OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Online kurzy angličtiny – miniskupiny 4+1 (4 studenti, 1 lektor)

  • Korona nás naučila...
  • Naučte se anglicky v bačkorách – nikam nemusíte, a přece jste mezi lidmi!online kurz angličtiny
  • Vaše bydliště nerozhoduje – nejlepší lektoři jazykové školy EASY ENGLISH jsou tu pro Vás v čase, který Vám vyhovuje.

 

Aktuální rozvrh skupinové online výuky:

 Úroveň   Den   Čas   Používaná učebnice   Volná místa   Datum zahájení kurzu 
 A0 (úplní začátečníci)       English File Elementary   4  čekáme na přihlášky
 A1 (začátečníci)      English File Elementary  4  čekáme na přihlášky
 A2 (mírně pokročilí)      English File Pre-intermediate   4   čekáme na přihlášky
 B1 (středně pokročilí)      English File Intermediate  4  čekáme na přihlášky
 B2 (vyšší středně pokročilí)       English File Upper-intermediate   3  čekáme na přihlášky
 C1 (pokročilí)      English File Advanced  4  čekáme na přihlášky

 

Není online výuka horší než klasická docházková v učebně?
Podle našich zkušeností horší není, nejspíš je to právě naopak. Sice se se spolužáky a lektorem nesetkáváte osobně, ale vidíte a slyšíte se, komunikujete v reálném čase, nic vás nerozptyluje. Výuka je soustředěnější, intenzivnější a efektivnější. Můžete používat klasickou učebnici, nebo Vám lektor předem zašle potřebné materiály, případně s Vámi během lekce sdílí svou obrazovku s dalšími texty, aktivitami nebo videem. Také poslechové nahrávky se přehrávají obdobně jako v učebně, navíc si můžete nastavit hlasitost podle sebe.

Jak a kdy kurz probíhá?
Kurz zahrnuje 36 lekcí po 75 minutách a probíhá celoročně 1x týdně pravidelně v jednom z vyhovujících časů, které uvedete do přihlášky. V případě úplných začátečníků výuka probíhá 2x týdně. Výuka začíná, jakmile je sestavena miniskupina stejné úrovně. Po absolvování 36 lekcí může celá miniskupina pokračovat na vyšší úrovni se stejným lektorem, nebo se studenti mohou zařadit do dalších skupin.

Co když se mi to někdy nebude hodit?
O žádné lekce nepřijdete! Během školních prázdnin lekce mohou, ale nemusí pokračovat (záleží na domluvě studentů s lektorem). K lekci se můžete připojit odkudkoli i během své dovolené či nemoci. S lektorem lze domluvit také výjimečnou změnu dne a času výuky; je v zájmu skupiny se domluvit, aby nikdo nezůstal „pozadu“, pokud se však celá skupina na změně neshodne, platí původní čas.

Jakou mám záruku, že mi bude skupina a lektor vyhovovat?
Záruku máte stoprocentní. Před sestavením skupiny vyplníte jednoduchý rozřazovací online test a v přihlášce uvedete orientačně svou pokročilost. Pokud Vám přesto nebude úroveň Vaší skupiny vyhovovat, zařadíme Vás do jiné, nebo Vám vrátíme úhradu v plné výši. Jazyková škola poskytuje také záruku vyhovujícího lektora – v případě nespokojenosti skupiny s lektorem je lektor rychle vyměněn. O peníze nepřijdete ani v situaci, kdybyste musel/a účast v kurzu z jakéhokoli důvodu předčasně ukončit. Všechny záruky jazykové školy najdete přehledně zde:
https://www.easyenglish.cz/3-zaruky-jazykove-skoly.html

Vidíme se navzájem během lekce?
Online lekce může probíhat na různých technických platformách – Skype, Google Meet, Zoom, WhatsApp a další. Konkrétní aplikaci zvolí lektor po domluvě se skupinou tak, aby všem vyhovovala (v případě potřeby lze aplikaci během kurzu změnit). K výuce potřebujete jen mobilní telefon, nebo počítač (tablet) s audio vstupem (mikrofon) a výstupem (reproduktor), případně sluchátka s mikrofonem. Všechny uvedené aplikace umožňují videohovory; je lepší, když se studenti s lektorem navzájem vidí, ale můžete se lekce účastnit i bez kamery – například jste-li nemocní, můžete během lekce ležet v posteli, vypnout si kameru i mikrofon a lekce se zúčastnit jen pasivně...

Kolik zaplatím?
Cena celého kurzu je 6480 Kč (180 Kč za jednu lekci v trvání 75 minut), kurzovné lze po dohodě s jazykovou školou uhradit ve dvou splátkách (2x3240 Kč). Cena je pro neplátce DPH (soukromé osoby, školy apod.) konečná, pro plátce DPH (firmy) jde o cenu bez DPH.

Kde najdu rozřazovací online test?
http://e-kurz.easyenglish.cz/testy/

Kde se mohu přihlásit?
http://jazykovekurzy.easyenglish.cz/objednavkovy-formular-kurzu-147

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH