OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Špindlerův Mlýn (Krkonoše) - resort Svatý František, hotel Josefova bouda

resort sv frantisek 07 Nenechte si ujít krásnou dovolenou na vrcholcích Krkonoš – v klidu přírody a přitom v moderně vybaveném hotelu poblíž jednoho z našich největších lyžařských středisek. Využijte možnost spojit kurz angličtiny s lyžováním na sklonku zimy – čekají Vás slunečné předjarní dny a volnější svahy. Kromě sjezdového i běžeckého lyžování, snowboardu či vycházek do přírody se můžete věnovat plavání a relaxaci v místním wellness nebo v blízkém akvaparku. Jazyková výuka probíhá 3 hodiny denně v malých skupinkách pro každou pokročilost a je doplněna večerní volnou zábavou a neformální konverzací se zahraničním lektorem. Pobyt lze objednat i bez účasti v jazykovém kurzu.

Termín: Kurz:
04.-9.03. 2018 Angličtina pro dospělé a školní děti

 

Poloha a okolí:

Resort Sv. František se nachází v jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna, v Krkonošském národním parku. Nabízí krásné, zdravé a inspirativní prostředí a ubytování v pěti různých objektech. Pro naši akci jsme zvolili menší hotel Josefova bouda se stylovou krkonošskou hospůdkou. Další dvě moderní restaurace s úžasným výhledem na hřebeny hor najdete v sousedním hotelu Erlebachova bouda. Zdarma wifi připojení k internetu v celém hotelu Erlebachova i Josefova bouda. I hosté z hotelu Josefova bouda mohou po část dne využívat wellness v hotelu Erlebachova bouda s 9m bazénem, brouzdalištěm pro děti, saunami, párou a nabídkou řady masáží.

 

Lyžování a jiné zimní sporty:

V Resortu Sv. František se nachází lyžařský vlek (poma) Malý Šišák, který je vhodný pro děti i dospělé. Vlek se nachází v nadmořské výšce 1150 metrů nad mořem v těsné blízkosti Erlebachovy boudy. Délka vleku je 250 metrů a převýšení mezi dolní a horní stanicí vleku je 50 metrů. Sjezdovka je denně upravována rolbou a osvětlená po celé její délce, večerní lyžování je v provozu dvakrát týdně. V těsné blízkosti je 80 metrový lanový vlek provozovaný lyžařskou školou Yellow Point. Pro vaše nejmenší jsou je k dispozici dětská školka vybavená dětskými figurkami a brankami. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi, začátečníky a mírně pokročilé lyžaře a snowboardisty.

Rovněž je možno využívat lyžařské areály v centru Špindlerova Mlýna Medvědín, Svatý Petr a Hromovka s možností večerního lyžování, dostupné automobilem za 15 minut. Parkoviště u lyžařských areálů jsou pro Vás přes den zdarma.
Sáňkařská dráha začínající 150 m od Erlebachovy boudy Vám umožní jízdu na saních dlouhou téměř 4 kilometry až do Špindlerova Mlýna. Děti mohou bobovat a sáňkovat i na svahu přímo před hotelem.

Běžecké lyžařské trasy začínají 100 m od hotelu Erlebachova bouda. V zimě si na recepci hotelu můžete zapůjčit saně a sněžnice.
Můžete také využít půjčovnu lyží a lyžařského vybavení od firmy Yellow Point přímo v areálu hotelového komplexu.

 

Další sporty, zábava a odpočinek:

Bowling na sousední Vojenské zotavovně vzdálené pouhých 100 m od hotelu.

Ve Špindlerově Mlýně se nachází Aquapark s plaveckým bazénem, třemi tobogány, dravou řekou, párou, saunou, vířivkou.

Další možnost koupání najdete v areálu Vojenské zotavovny Bedřichov. K dispozici je tam bazén 25 m se 4 plaveckými dráhami, dravá řeka, tobogán, sauna, vířivka a solárium.

 

Ubytování:

Josefova bouda je tradiční horský hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2009. Nabízí 11 pokojů různé velikosti (dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové), každý pokoj se sprchou, fénem, WC a LCD TV+SAT, Wi-Fi. Možnost příplatku za samostatné ubytování na 2-lůžkovém pokoji 2495 Kč (za 5 nocí).

 

Stravování:

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu - přímo v hotelové restauraci.

 

Kontakty hotelu:

Webové stránky: http://www.erlebachovabouda.cz/o-nas

Poštovní adresa: Špinderův Mlýn 109, 543 51 Česká republika

Telefon: +420 499 523 329, +420 731 598 895

Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole - kontakt uveden níže !!

 

Doprava na místo:

Hotel Josefova bouda je celoročně přístupný autem, autobusem, v létě na kole a v zimě na běžkách. Vlastní parkoviště se nachází přímo u hotelu, autobusová zastávka ve vzdálenosti 100 m.

 

Ceny (v Kč) za ubytování a kurz angličtiny (ubytování bez účasti v jazykovém kurzu je možné):

Dospělý ubytování (5 nocí) s polopenzí 4990
Dítě 3-11 let ubytování (5 nocí) s polopenzí (na pokoji se 2 platícími) 1990
Dítě 3-11 let ubytování (5 nocí) s polopenzí (na pokoji s 1 platícím) 3990
Dítě 12-17 let ubytování (5 nocí) s polopenzí (na pokoji se 2 platícími) 3490
Jazykový kurz (20 lekcí á 45 minut) 3990
Cena celkem (dospělý – kurz a ubytování s polopenzí) 8980

Všechny uvedené ceny jsou konečné (firma není plátce DPH).

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

 

Jazykový kurz:

Kurz angličtiny zahrnuje celkem 20 vyučovacích hodin, rozdělených do 90-minutových lekcí (2 lekce denně od pondělí do pátku). Výuka probíhá od 9:00 do 12:15; v případě zájmu lze v některý den výuku uskutečnit v odpoledních hodinách tak, aby účastníci měli možnost i dopoledního lyžování. Kurz doplňuje večerní neformální konverzace se zahraničním lektorem.

Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde.

 

Další informace:

1. Kurzy jsou určeny dospělým a rodinám s dětmi, výuku mohou navštěvovat děti od 12 let.
2. První den kurzu (neděle): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 14:00 a 17:00 (ubytování v penzionu). Stravování začíná večeří (17:30). Zahájení kurzu probíhá od 19:00.
3. Poslední den kurzu (pátek): Stravování končí obědem v den odjezdu. Poslední den kurzu se koná pouze dopolední výuka a účastníci tak mohou odjíždět z pobytového místa bezprostředně po obědě.

josefovabouda

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH