OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Jarní prodloužený fitness víkend s angličtinou a němčinou - hotel Svratka

Užijte si třídenní relax v příjemném hotelu v srdci přírody a výrazně zlepšete nebo nastartujte svou angličtinu či němčinu. Výuka pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory. Malé výukové skupiny podle pokročilosti (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje sportovní program - společné cvičení různého typu se zkušenou cvičitelkou (aerobic, aqua-aerobic, dance-aerobic, bodystyling).

Navíc můžete sportovat také individuálně  - plavat v krytém hotelovém bazénu s masážními tryskami, běhat či vyrazit na vycházky do krásné přírody v bezprostředním okolí hotelu, nebo využít hotelové venkovní fitness hřiště, případně hotelový multifunkční osvětlený kurt pro tenis, nohejbal atp. Bazén, fitness hřiště i multifunkční kurt jsou zahrnuty v ceně pobytu. V těsném sousedství hotelu se nachází golfové hřiště (9 jamek, driving range, putting green). 

POZOR! Postaráme se i o Vaše děti - souběžně s jazykovým kurzem pro dospělé se uskuteční výuka pro děti. Kurzu angličtiny se mohou zúčastnit děti od 5 let (výuka mladších a starších dětí probíhá odděleně), kurzu němčiny děti od 10 let. Starší děti se mohou účastnit společného cvičení, pro ostatní děti je připraven speciální sportovní program.

 

Termín:

 Kurz:

17. - 20.5. 2019

pátek-pondělí

 Angličtina pro dospělé a děti od 10 let, němčina pro dospělé a děti od 12 let

17. - 20.5. 2019

pátek-pondělí

Základní metodický kurz pro učitele AJ - Aktivity, které fungují (kurz s akreditací MŠMT, splňující tzv. šablony)

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH