OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Podzimní relaxační víkend s angličtinou a němčinou - Hotel Sport, Kralupy nad Vltavou

hotel sport celkovyDopřejte si víkendový odpočinek v příjemném hotelu Sport nedaleko Prahy s pestrou nabídkou sportovních a relaxačních zařízení a výrazně zlepšete nebo nastartujte svou angličtinu či němčinu.

Tentokrát Vám nabízíme trochu jiný jazykový kurz – protože víkend je krátký, zaměříme se jen na to nejdůležitější: v čem Češi nejčastěji chybují, jak se těmto chybám vyhnout, co z gramatiky znát musíme a co je méně důležité, jak si díky jednoduchým mnemotechnickým pomůckám zapamatujete mluvnická pravidla a mnoho slovíček, jak si poradit, když neumíme něco vyjádřit nebo máme potíže s porozuměním. Půjde spíš o praktický workshop než klasickou výuku, ale dojde i na konverzační aktivity a procvičení mluvení i poslechu.

Kurz AJ povede Pavel Rynt (osobně ve všech skupinách – lektoři se budou střídat), irský lektor Gavin a další stálice našeho lektorského týmu. Kurz je určen pro dospělé a studenty od 14 let všech úrovní pokročilosti.

 

 

Termín:

      Kurz:

 

24.-26.11.2017

pátek-neděle

 

      angličtina / němčina pro dospělé a studenty od 14 let 

 

Jarní prodloužený fitness víkend s angličtinou a němčinou - hotel Svratka

Užijte si třídenní relax v příjemném hotelu v srdci přírody a výrazně zlepšete nebo nastartujte svou angličtinu či němčinu. Výuka pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory. Malé výukové skupiny podle pokročilosti (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje sportovní program - společné cvičení různého typu se zkušenou cvičitelkou (aerobic, aqua-aerobic, dance-aerobic, bodystyling).

Navíc můžete sportovat také individuálně  - plavat v krytém hotelovém bazénu s masážními tryskami, běhat či vyrazit na vycházky do krásné přírody v bezprostředním okolí hotelu, nebo využít hotelové venkovní fitness hřiště, případně hotelový multifunkční osvětlený kurt pro tenis, nohejbal atp. Bazén, fitness hřiště i multifunkční kurt jsou zahrnuty v ceně pobytu. V těsném sousedství hotelu se nachází golfové hřiště (9 jamek, driving range, putting green). 

POZOR! Postaráme se i o Vaše děti - souběžně s jazykovým kurzem pro dospělé se uskuteční výuka pro děti. Kurzu angličtiny se mohou zúčastnit děti od 5 let (výuka mladších a starších dětí probíhá odděleně), kurzu němčiny děti od 10 let. Starší děti se mohou účastnit společného cvičení, pro ostatní děti je připraven speciální sportovní program.

 

Termín:

 Kurz:

 5.-8.5.2018

sobota-úterý

(úterý státní svátek)  

 angličtina pro dospělé a děti od 5 let / němčina pro dospělé a děti od 10 let  

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH