OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Hotel Kurdějov*** – Kurdějov

Hotel Kurdějov*** – Kurdějov (Jižní Morava)

hd kaskada ext 04V samém centru slunné Jižní Moravy (3 km od Hustopečí v okrese Břeclav) leží malá obec Kurdějov, obklopená krásnou přírodou a svahy s vinicemi. Prozkoumejte podzemní chodby místního opevněného kostela sv. Jana Křtitele z 15. století, navštivte nedalekou Pálavu, Lednicko-valtický areál, projeďte okolní vinařské cyklostezky, navštivte Aqualand Moravia se 14 bazény a 20 tobogány. Hotelový areál v Kurdějově je ideálním místem pro letní dovolenou jak pro samotné dospělé, tak i pro rodiny s dětmi. Hotelový komplex zahrnuje celkem 5 hotelových domů různého stylu, všechny nabízejí kvalitní a příjemné ubytování s jedinečnou atmosférou a prostory pro výuku i společné posezení a zábavu.

Termín: Kurz:
21.-27.7.2019
(neděle-sobota)  
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / italština pro dospělé (od 14 let)  
Souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina bez metodiky) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT- 13675/2018-2-456. Bližší informace o akreditovaných kurzech pro učitele najdete zde.

 

Program kurzu:

Každý kurz zahrnuje celkem 34 vyučovacích hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší. Obvyklý počet účastníků v jedné výukové skupině je 4-8, průměrně tedy 6 osob, maximální limit ve výjimečných případech je 10. Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a rodiny trávit volný čas společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Další kontakt se studovaným jazykem umožňují i některé doplňkové odpolední a večerní programy. Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte další doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

 

Poloha a okolí:

Hotelový komplex zaujímá velkou část malé obce Kurdějov obklopené krásnou přírodou a viničními svahy. Kurdějov leží v okrese Břeclav 3 km od Hustopečí. Tipy na výlety: vodní nádrž Nové Mlýny a obec Dolní Věstonice (15 km), Pavlov - archeopark (18km), CHKO Pálava (23 km), město a zámek Mikulov (26,5 km), Aqualand Moravia - Pasohlávky (29 km), zámek Lednice (30 km), zámek Valtice (37 km), Brno (35 km), zámek Slavkov u Brna (50 km), vinařské cyklostezky.

Ubytování a vybavení hotelu:

Hotelový komplex sestává z pěti hotelových domů (Tenis, Adina, Vinař, Kaskáda a Apartmánový dům "Bílý dům"). Komplex nabízí ubytování ve dvou- až čtyř- lůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech. Některé pokoje a aprtmány mají možnost přistýlek. WiFi připojení je k dispozici zdarma.
Sportovní a relaxační vybavení hotelu (hotelový dům Tenis): velká hala se dvěma tenisovými kurty (lze využít i na nohejbal, volejbal, malou kopanou, badminton apod.), bowling se čtyřmi dráhami, krytý bazén s perličkovými masážními tryskami, finská (suchá) a turecká (parní) sauna, relaxační zóna s vodními lůžky a zavěšenými houpacími křesly, masáže. V areálu hotelu Kurdějov se nachází 5 klasických vinných sklepů.

 

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci; snídaně bufetovou formou, oběd a večeře – výběr ze tří menu 2 dny předem. Oběd zahrnuje polévku a hlavní chod, večeře zahrnuje hlavní chod a salát nebo ovoce nebo domácí moučník.

 
Adresa hotelu:

Webové stránky hotelu: https://www.hotelkurdejov.cz/
Poštovní adresa: Hotel Kurdějov, Kurdějov 88, Kurdějov, 693 01
Telefon: recepce +420 519 411 381
Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole!

 

Doprava na místo:

Mapu okolí hotelu s příjezdovými cestami a GPS souřadnicemi naleznete na stránkách hotelu zde:  https://www.hotelkurdejov.cz/kontakt . Parkování u hotelu zdarma.
Hotel je dobře přístupný i veřejnou dopravou (např. vlakem do Brna nebo do Břeclavi, pak místními autobusovým linkami přes Hrušovany nebo Hustopeče).

 

Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt):

Dospělý nebo dítě - ubytování se snídaní 5690
Dospělý – ubytování + polopenze / plná penze 6850 / 7990
Dítě 3-12 let – ubytování + polopenze / plná penze  6290 / 6890
Příplatek za jednolůžkový pokoj (příp. samostatné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji) 3540
Jazykový kurz (34 lekcí á 45 minut) 3960
Cena celkem dospělý – kurz, ubytování, snídaně / polopenze / plná penze  9650 / 10810 / 11950
Cena celkem dítě 3-12 let – kurz, ubytování, snídaně / polopenze / plná penze 9650 / 10250 / 10850

Všechny uvedené ceny jsou konečné (vč. DPH nebo poskytnuté od neplátce DPH).
 

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde.

Další informace:

1. angličtina pro dospělé a školní (předškolní) děti: Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť, minimální věk školních dětí je 8 let, předškolních 4 roky. Přestože pracovníci vedení jazykové školy jsou na kurzu po celou dobu jeho konání osobně přítomni, v době mimo výuku není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 14 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby. Studenti starší 14 let jsou obvykle zařazováni do stejných výukových skupin jako dospělí.
2. první den kurzu (neděle): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 14:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (18:00). Zahájení kurzu (uvítání účastníků a rozřazovací testy) probíhá od 18:45 do 19:45.
3. poslední den kurzu (sobota): Stravování končí obědem v den odjezdu. Poslední den kurzu se koná pouze dopolední výuka a účastníci tak mohou odjíždět z pobytového místa bezprostředně po obědě.

kurdejov

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM