OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Hotel Bezděz*** – Staré Splavy, Máchovo jezero

Hotel Bezděz*** – Staré Splavy, Máchovo jezero

03 hotel bezdez stare splavyBílé písčité pláže obklopené borovými lesy, množství vodních atrakcí, plážových hřišť a prolézaček, kvalitní zázemí s občerstvením, cyklotrasy vedoucí rovinatou i mírně zvlněnou krajinou. Máchovo jezero v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj je ideálním místem pro tuzemskou letní dovolenou jak pro dospělé, tak i pro rodiny s dětmi. Samotný hotel poskytuje kvalitní ubytování v prostorných pokojích s balkonem, restauraci a bar s terasou pro příjemné posezení, kulečník, velký krytý bazén, saunu a vířivé koupele.

Termín: Kurz:
22.-28.7.2018
(neděle-sobota)  
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti  

 

Program kurzu:

Každý kurz zahrnuje celkem 34 vyučovacích hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší. Obvyklý počet účastníků v jedné výukové skupině je 4-8, průměrně tedy 6 osob, maximální limit ve výjimečných případech je 10. Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a rodiny trávit volný čas společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Další kontakt se studovaným jazykem umožňují i některé doplňkové odpolední a večerní programy. Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte další doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

 

Poloha a okolí:

Hotel Bezděz se nachází necelých 80 km od Prahy v nadmořské výšce 270 m, ve Starých Splavech a leží prakticky přímo na břehu Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a překrásnou scenérií Českého ráje. Oblast Máchova jezera patří k významným rekreačním lokalitám s velmi příznivým ovzduším, ovlivněným četnými rybníky a rozsáhlými zalesněnými plochami. V blízkosti hotelu se nachází písečná pláž s mnoha vodními atrakcemi, minigolf, tenisové kurty, sportovní hala, půjčovna kol a další možnosti trávení volného času. Tipy na výlety: hrad Bezděz, (14 km), hrad Houska (19 km), hrad Kokořín (30 km), skalní hrad Jestřebí (6 km), zámek Zákupy s medvědáriem (24 km), město Česká Lípa (17 km), muzeum čtyřlístku Doksy (5 km), pivovar Lobeč (19 km).

Ubytování a vybavení hotelu:

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Vybavení pokojů: WC a koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, balkon, pokojový bar, satelitní TV, telefon. WiFi připojení je k dispozici zdarma v konferenčních prostorách a v baru.
Sportovní a relaxační vybavení hotelu: krytý bazén (18 x 6 m), sauna, vířivé koupele, masáže. V hotelu je k dispozici recepce, směnárna, trezory, restaurace, denní bar s terasou, kongresový sál pro 150 osob, 4 salonky pro 15 - 50 osob, minitělocvična se stolním tenisem a kulečník.

 

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci; snídaně bufetovou formou; obědy - výběr ze 3 jídel, 3 chody - polévka, hlavní jídlo, doplněk; večeře výběry z 5 jídel, 4 chody - polévka, hlavní jídlo, salát, doplněk.

 
Adresa hotelu:

Webové stránky hotelu: http://www.hotelbezdez-machovojezero.cz/index.php
Poštovní adresa: Hotel Bezděz, Lázeňský vrch 216, Staré Splavy, 471 63
Telefon: recepce +420 487 872 551, + 420 602 650 649
Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole – kontakt uveden níže !!

 

Doprava na místo:

Mapu okolí hotelu s příjezdovými cestami a GPS souřadnicemi naleznete na stránkách hotelu zde:  http://www.hotelbezdez-machovojezero.cz/kontakt . Parkování u hotelu zdarma. Budete-li cestovat veřejnou dopravou, rádi Vám zajistíme bezplatný odvoz do hotelu z vlakového nádraží ve Starých Splavech.

 

Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt):

Dospělý – ubytování + plná penze / polopenze 5990 / 4990
Dítě 3-12 let – ubytování + plná penze / polopenze  4490 / 3790
Příplatek za jednolůžkový pokoj (příp. samostatné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji) 1800
Jazykový kurz (34 lekcí á 45 minut) 3960
Cena celkem dospělý – ubytování ve 2 nebo 3-lůžkovém pokoji, plná penze / polopenze, kurz  9950 / 8950
Cena celkem dítě 3-12 let – ubytování ve 2 nebo 3-lůžkovém pokoji, plná penze / polopenze, kurz 8450 / 7750

Všechny uvedené ceny jsou konečné (vč. DPH nebo poskytnuté od neplátce DPH).
 

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde.

Další informace:

1. angličtina pro dospělé a školní (předškolní) děti: Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť, minimální věk školních dětí je 8 let, předškolních 4 roky. Přestože pracovníci vedení jazykové školy jsou na kurzu po celou dobu jeho konání osobně přítomni, v době mimo výuku není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 14 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby. Studenti starší 14 let jsou obvykle zařazováni do stejných výukových skupin jako dospělí.
2. první den kurzu (neděle): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 14:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (18:00). Zahájení kurzu (uvítání účastníků a rozřazovací testy) probíhá od 18:45 do 19:45.
3. poslední den kurzu (sobota): Stravování končí obědem v den odjezdu. Poslední den kurzu se koná pouze dopolední výuka a účastníci tak mohou odjíždět z pobytového místa bezprostředně po obědě.

bezdezhotel

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH